Ziņas

Sabiedrība

Zemessardzes 22.kājnieku bataljona militārajā bāzē “Kaugurmuiža” notiks atvērto durvju dienas

No šodienas līdz 4.maijam Zemessardzes 22.kājnieku bataljona militārajā bāzē “Kaugurmuiža” notiks atvērto durvju dienas, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldībā.

Atvērto durvju dienu mērķis ir popularizēt Nacionālos bruņotos spēkus un Zemessardzi.

Apmeklētāji to laikā varēs iepazīties ar Zemessardzes 22.kājnieku bataljona uzdevumiem, bataljona bruņojumu, autotransportu un ekipējumu, bataljona apmācību organizāciju, iepazīties ar “Kaugurmuižas” teritoriju, ēkām un to vēsturiskajiem aspektiem. Tāpat interesenti varēs uzzināt par iespējām nākotnes karjeru saistīt ar profesionālo dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos vai būt brīvā laika karavīram/zemessargam Zemessardzes sastāvā.

“Atvērto durvju dienas īpaši aicināti apmeklēt 10. līdz 12.klašu skolēni, taču arī pamatskolas un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, kā arī studenti, strādājošie un citi interesenti ir laipni aicināti mūs apciemot,” stāsta Zemessardzes 22.kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Gvido Brenneris.

Atvērto durvju diena šodien notiks no plkst.12 līdz 16, bet rīt, 3.maijā, un 4.maijā – no plkst.10 līdz 16. Apmeklējums jāpiesaka iepriekš, sazinoties ar Zemessardzes 22.kājnieku bataljona komandieri pulkvežleitnantu Brenneri, zvanot pa tālruni 26599747 vai rakstot e-pastu uz adresi “gvido.brenneris@mil.lv”.