Ziņas

Sports

Zaudējumu šoreiz vairāk

Jaunā florbola sezona sāk uzņemt apgriezienus, sevi līdzjutējiem atrādījušas visas virslīgas komandas. Savu pirmo spēli aizvadīja arī “Lekrings” vīriešu komanda, izbraukumā tiekoties ar “Rubene”.

Ļoti sīvā cīņā uzvaru ar 4:3 svinēja “Rubenes” florbolisti, taču, kā atzina Cēsu komandas uzbrucējs Aleksandrs Abramovs, cēsnieki ar spēli var būt apmierināti. Lai arī piedzīvots zaudējums, aizsardzībā nospēlēts labi, jo ielaisti tikai četri vārti. Pie­trūka rezultatīvu uzbrukuma noslēgumu, jo vārtu gūšanas momentu “Lekringam” bija vairāk. Jāatzīmē, ka pirmos vārtus Cēsu komandas labā guva debitants Roberts Zande, un kopumā laukumā pieci spēlētāji aizvadīja debijas spēles “Lekringā”. Vēl ar vārtu guvumiem atzīmējās Pēteris Trekše un Aleksandrs Abramovs.

Ja Cēsu komandai šī bija pirmā spēle, Stalbes “Pārgauja” aizvadījusi jau trīs. Divas no tām notika aizvadītās nedēļas nogalē, noslēdzoties ar mainīgām sekmēm. Vispirms izbraukumā ar 10:4 tika pārliecinoši pieveikta “Talsu NSS/ Krauzers”. Trīs vārtus guva Edgars Puriņš, divus – Oskars Balodis un Emīls Eglītis, pa vienam – Edmunds Zandersons, Kris­tiāns Miezītis, Kristers Jansons.
Dienu vēlāk izbraukumā Stal­bes komanda tikās ar “Rubenes” florbolistiem. Lai arī otrās trešdaļas sākumā, pusminūtes laikā gūstot divus vārtus, viņi izvirzījās vadībā 2:1 (atzīmējās E. Eglītis un E. Zandersons), turpinājums nesekoja un iniciatīvu pārņēma mājnieki, gūstot piecus bezatbildes vārtus un panākot 6:2. “Pār­gauja” vienus vārtus gan atspēlēja (Edijs Vents), bet spēle tā arī noslēdzās 6:3 “Rubenes” labā.

Šo piektdien “Pārgauja” savā lau­kumā uzņems Lielvārdes komandu.

Jāatzīmē, ka florbola klubam “Lekrings” aizvadītās nedēļas nogale nebija sekmīga, jo zaudējumu piedzīvoja arī sieviešu komanda, izbraukumā ar 2:7 zaudējot “NND/ Rīga” komandai, vārtus guva Mo­nika Džigure un Klinta Mār­tiņjēkaba.

Pirmo spēli 1.līgas čempionātā aizvadīja arī “Lekrings-1”, izbraukumā piedzīvojot zaudējumu 2:6 pret “FK “Saulkalne”. Vārtus guva Krišjānis Tiltiņš un Kevins Šmits.
Šīs nedēļas nogalē Cēsu komandas “kaujas apstākļos” iemēģinās jauno sintētisko segumu, kas tiks ieklāts sporta kompleksā. Sestdien un svētdien kopumā notiks sešas spēles, katrai komandai – divas. Abās dienās pirmie laukumā dosies “Lekrings-1”, uzņemot “FBK Sāc” un “RSU/ Babīte”. Tad savas spēles aizvadīs sieviešu komanda, tiekoties ar Igaunijas izlasi un “Ķekavas bulldogs”, bet vakara spēlēs laukumā dosies “Lekrings”, uzņemot Igaunijas klubu “EMU SK” un “FK Kurši” no Liepājas.