Ziņas

Sports

Zaudē arī līderi

Cēsu novada florbola čempionātā katra komanda jau aizvadījusi sešas spēles, un no zaudējuma rūgtuma nav izdevies izvairīties nevienai no 12 komandām.

Pirms pēdējām spēļu dienām A grupā bez zaudējumiem spēlēja “Auciems” un “FYA Shots”, taču abu komandu savstarpējā spēlē ar 2:0 pārāki bija “Auciems” spēlētāji. Taču arī viņiem neizdevās izvairīties no zaudējuma, paklūpot 5:6 pret “Maribu”. “FYA Shots” piedzīvoja vēl vienu zaudējumu 1:4 pret “Brenguļiem”.

B grupā pirmo apli bez zaudējumiem aizvadīja “SK Fono”, taču otrais aplis sākās ar zaudējumu pret esošajiem čempi­oniem “Einšteins”. Ja abu komandu pirmajā tikšanās reizē ar 2:1 pārāki bija “SK Fono” florbolisti, šoreiz “Einšteins” kontrolēja spēli, izcīnot drošu uzvaru 5:2.

Pēc aizvadītām sešām spēlēm turnīra tabulas pirmajā vietā ar 11 punktiem ir “Auciems”, otrajā “SK Fono” – 10 punkti, trešajā “Amata” – 9, bet tālākajās vietās “FYA Shots” – 8, “Ein­šteins” – 8, “Brenguļi” – 8, “Ma­­ribu” – 7, “Sigulda” – 4, “”Smil­tene ’09” – 4, “Vec­pie­balga” – 3, “OSR” – 2, “ZS 27. KN” – 2.

To, ka šī gada čempionāts ir samērā neprognozējams un katra komanda var uzvarēt katru, liecina Smiltenes komandas uzvara pār spēcīgo “Amata” vienību 4:2.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī ar 11 punktiem ir divi komandas “Auciems” spēlētāji – Gatis Grāvelis (5+6) un Jurģis Eihenbaums (4+7). Desmit rezultativitātes punktus sakrājuši trīs spēlētāji: Angus Mārtiņjēkabs (“Brenguļi”; 8+2), Markuss Žukovskis (“Brenguļi”; 7+3), Matīss Pilibaitis (“Einšteins”; 7+3).