Ziņas

Kriminālziņas

Zaubes pagastā iebrauc grāvī un apgāžas

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 87 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu un precizē – reģistrēta informācija par 13 nodarījumiem pret personas dzīvību vai veselību, 25 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 16 nodarījumiem pret īpašumu, no kuriem 8 bija zādzības. Tāpat arī saņemta informācija par 8 ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā no tiem cietušas trīs personas. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu ietekmē sēdies viens vadītājs. Kopumā noformēti 107 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 92 bija par ātruma pārsniegšanu.

Plašāk par Vidzemes reģionā konstatēto aizvadītajā diennaktī lasiet tālākajā notikumu izklāstā.

10.aprīlī pulksten 21 Strenčos 1970.gadā dzimis vīrietis, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā, ļaunprātīgi nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām un atteicās iet uz dienesta automašīnu. Uzsākta administratīvā lietvedība.

10.aprīlī pulksten 13:45 Amatas novadā, Drabešu pagastā, Ieriķos, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) 72. kilometrā, 1977.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu „Renault”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 1,58 promiles.

10.aprīlī pulksten 15:05 Amatas novadā, Zaubes pagastā, autoceļa Zaube-Krūsāre 2. kilometrā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu „Audi”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā, nobrauca no ceļa braucamās daļas. Automašīna iebrauca grāvī un apgāzās. Negadījumā cieta 1977., 1993. un 1996.gadā dzimuši vīrieši. Visi nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.