Ziņas

Kriminālziņas

Zagšana un ceļa negadījumi

Aizvadītājā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 88 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums.

Reģistrēta informācija par 27 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 2 zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti 5 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 20 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 8 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši 13 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 1 ar bojā gājušiem (gājusi bojā 1 persona), 4 negadījumos cietuši 6 cilvēki. 2 gadījumos alkohola reibumā vadīti transporta līdzekļi.

Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmis 31 vadītājs. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 70 protokoli.

Laika posmā no 2. augusta līdz 3. augustam Strenču novada Strenčos, brīvi piekļūstot, no nojumes Beverīnas ielā nozagtas kastes (36 gab.) ar mellenēm. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

3.augustā policijā saņemts iesniegums par to, ka laika posmā no 17. jūlija līdz 24. jūlijam Smiltenes novada Smiltenē, brīvi piekļūstot, no saimniecības ēkas Veldes ielā nozagts motorzāģis Stihl MS 180. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

3.augustā plkst. 15:57 Limbažu novada Skultes pagastā no pagalma nozagts zāles pļāvējs un laistīšanas iekārta. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

31. jūlijā, brīvi piekļūstot, no šķūņa Dārza ielā Strenču novada Sedā nozagta degviela 80 l. Policija skaidro notikušā apstākļus un materiālā zaudējuma apmēru.

31. jūlijā Strenču novada Strenčos psihoneiroloģiskās slimnīcas teritorijā sabojātas četras apgaismojuma lampas. Policija skaidro notikušā apstākļus.

3.augustā plkst. 18:07 Valmierā, Dīvaliņu ielā 1992. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu un krita, kā rezultātā guva miesas bojājumus un tika nogādāts Vidzemes slimnīcā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

3.augustā plkst. 18:48 Priekuļu novada Liepas pagastā kopīgas alkohola lietošanas laikā 1974. gadā dzimis vīrietis nodarīja miesas bojājumus 1969. gadā dzimušam vīrietim, iedurot viņam vēderā ar nazi. Cietušais nogādāts Cēsu klīnikā, policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

1.augustā plkst. 18:58 Limbažu novada Limbažos veikalā „Maxima“ Rīgas ielā nozagtas 2 gab. 0,7 l tilpuma pudeles alkoholiskā dzēriena „Hektors“. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

3.augustā plkst. 15:06 Smiltenes novada Launkalnes paagstā 1961. gadā dzimis vīrietis, būdams 3,09 promiļu alkohola reibumā, vadīja a/m Lexus IS200. Noformēts administratīvais protokols.

3.augustā plkst. 22:08 Gulbenes novada Lejasciema pagastā Rožu ielā 1989. gadā dzimis vīrietis, būdams 2,53 promiļu alkohola reibumā, vadīja mopēdu Honda Dio . Noformēts administratīvais protokols.

3.augustā plkst. 17:50 Gulbenē, Miera un Viestura ielas krustojumā 1980. gadā dzimusi sieviete, vadot velosipēdu un veicot kreiso pagriezienu, neizpildīja ceļa zīmes „Dodiet ceļu“ prasības, kā rezultātā notika sadursme ar 1975. gadā dzimušas sievietes vadīto a/m VW Transporter. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bojāts transportlīdzeklis un velosipēds, un cietusi velosipēda vadītāja, kura tika nogādāta Alūksnes slimnīcā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

3.augustā plkst. 05:30 Līgatnes novadā pa a/c A2 Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža (Veclaicene) 60.km 1981. gadā dzimis vīrietis, vadot a/m Nissan Primastar un izvairoties no sadursmes ar meža dzīvnieku,  iebrauca grāvī un apgāzās. Cietušais a/m vadītājs nogādāts Vidzemes slimnīcā, noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

3.augustā plkst. 20:30 Alūksnes novada Malienas pagastā uz a/c Maliena-Vecanna 4.km nenoskaidrots vadītājs ar a/m Mazda nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca elektrības stabā. Ceļu satriksmes negadījuma rezultātā cieta trīs personas – 1976., 1975., 1962. gadā dzimuši vīrieši, kuri ar dažādām traumām tika nogādāti Alūksnes slimnīcā. Plkst. 23:26 tika saņemta informācija, ka 1975. gadā dzimušais vīrietis no gūtajām traumām miris. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.