Ziņas

Kriminālziņas

Zagļi nakts vidū nozog lukturus četrām “Volvo” automašīnām; Policija atgādina par drošību

Amatas un Līgatnes novadā nakts vidū no zagļu rokām cietuši četri “Volvo” spēkrati. Zagļi nakts aizsegā izsita vadītāja durvju stiklu un nozaga priekšējos lukturus “Volvo” markas automašīnām. Policijā sākts kriminālprocess.

30. septembrī Valsts policijā tika saņemti vairāki iesniegumi par to, ka naktī uz trešdienu gan Amatas novadā, gan Līgatnes novadā vairākām personām bojāti transportlīdzekļi. Zagļi nakts aizsegā izsita vadītāja durvju stiklu un nozaga priekšējos lukturus “Volvo” markas automašīnām. Kopumā apzagtas četras “Volvo” markas automašīnas. Policijā sākts kriminālprocess.

Lai pasargātu savu transportlīdzekli no garnadžiem, policija iesaka izmantot transportlīdzekļa spoguļu un lukturu marķēšanas pakalpojumu, lai nozagšanas gadījumā policija nozagto detaļu varētu identificēt, kā arī ātrāk atklāt noziedzīgus grupējumus, kas iesaistīti transportlīdzekļu detaļu zādzībām un tirdzniecību.

Redzot aizdomīgas personas ložņājam gar automašīnām, nekavējoties jāzvana policijai pa tālruni 110. Rūpēsimies par saviem spēkratiem un to drošību!