Ziņas

Kriminālziņas

Zādzības laikā pārdevējai acīs iepūš piparu gāzi

Limbažos, Jūras ielā, 24.februārī pulksten 11:55 divi nenoskaidroti vīrieši, iepūšot piparu gāzi pārdevējai acīs, no veikala nozaga urbi. Cietusi 1960.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Savukārt sestdien, 25.februārī pulksten 2:28, Madonā, Raiņa ielā, 1980.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu BMW, būdams 3,79 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Kopumā aizvadītās brīvdienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 189 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 40 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, tostarp 8 zādzībām no tirdzniecības vietām un 7 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumiem. Reģistrēta informācija par 52 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 30 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. Reģistrēta informācija par 21 ceļu satiksmes negadījumiem. Trijos ceļu satiksmes negadījumos cietuši 5 cilvēki. Reģistrēti 3 gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 65 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 239 administratīvā pārkāpuma protokoli.