Ziņas

Sabiedrība

VUGD steidzies dzēs degošus sodrējus, siltumizolāciju, skaidas

Aizvadītajā diennaktī, no 24.oktobra plkst. 6.30 līdz šī rīta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 45 izsaukumus, no kuriem 19 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 22 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa informē, ka ugunsdzēsēju palīdzība aizvadītajās brīvdienās Vidzemē bijusi nepieciešama Pārgaujas, Limbažu, Raunas un Rūjienas novadā.

Vakar plkst. 8.12 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Pārgaujas novada Stalbes pagastu, kur autoceļa Inčukalns – Valmiera 51.kilometrā bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji attīrīja ceļa braucamo daļu no izbirušās kravas – graudiem, kā arī kannās savāca no smagās automašīnas noplūstošo degvielu. Glābēji darbus pabeidza plkst. 14.24.

Plkst. 16.55 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Vidrižu pagasta Vidrižiem, kur netālu no kokzāģētavas dega skaidas un koku atgriezumi 50 m² lielā platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 19.04.

Plkst. 18.25 tika saņemts izsaukums uz Raunas novada Raunas pagastu, kur koka ražotnes katlu mājā dega siltumizolācija 15 m² lielā platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst. 19.44.

Vakar plkst. 19.44 tika saņemts izsaukums uz Rūjienas novada Jeru pagasta Endzeli, kur divu stāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 5m² . Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 21.49.