Ziņas

Sabiedrība

VUGD glābj stirnēnu un sakārto ceļa braucamo daļu

Aizvadītajā diennaktī, no 11.augusta plkst. 6.30 līdz 12.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 38 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu un 21 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa informē par reģistrētajiem notikumiem Vidzemes reģionā.

Vakar plkst.15.02 VUGD darbinieki saņēma izsaukumu uz Tālavas ielu Valkā, kur kanalizācijas akā bija iekritusi stirna. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka 3m dziļā akā ir iekritis stirnēns. Izmantojot saliekamās kāpnes, glābēji iekāpa akā, dzīvnieku izcēla un palaida brīvībā. Ugunsdzēsēji glābēji darbus pabeidza plkst. 15.19.

Savukārt plkst. 19.14 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Alsviķu pagastu, kur dega apdzīvota dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka dega divstāvu dzīvojamās mājas jumts apkārt dūmvadam 6m² lielā platībā. Cilvēki bija evakuējušies jau pirms VUGD ierašanās. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst. 21.36.

Plkst. 20.33 tika saņemts izsaukums uz Valkas novada Kārķu pagastu, kur ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai sakārtotu ceļa braucamo daļu pēc ceļu satiksmes negadījuma. Plkst. 21.31 šie darbi tika pabeigti.