Ziņas

Sabiedrība

VUGD brīvdienās desmit izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, no 27.oktobra plkst. 6.30 līdz 30.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma desmit izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem. Par tiem plašāk informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Sestdien plkst. 17.16 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Madonas novada Mārcienas pagastu, kur 160 m² lielā platībā dega vienstāvu saimniecības ēka. Ēkā atradās arī pirts. Plkst. 19.43 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt svētdienas vakarā plkst. 17.21 tika saņemts izsaukums uz Priežu ielu Smiltenē, kur vienstāvu saimniecības ēkas piebūvē dega ventilācijas caurule, siena 4,5 m² platībā un jumta konstrukcijas 10 m² lielā platībā. Plkst. 18.26 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē devās arīuz izsaukumu Sila ielā Salcgrīvā, kur neapsaimniekotā ēkā dega griestu konstrukcijas, atkritumi, kā arī dīvāns. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 20.54.