Ziņas

Sports

Volejbolā jauni čempioni

Čempioni. Cēsu atklātajā volejbola čempionātā šogad triumfēja komanda "Sars Auto".Foto: no albuma

Noslēdzies Cēsu atklātais volejbola čempionāts, kurā piedalījās deviņas komandas no Cēsīm, Priekuļiem, Vecpiebalgas, Straupes un Līgatnes, kas šogad debitēja čempionātā. Turnīra rīkotājs Jānis Mičulis stāsta, ka čempionāts ilga no janvāra līdz aprīlim, komandām izspēlējot viena apļa turnīru: “Cīņas bija ļoti spraigas, par ko liecina arī rezultāti, jo pēc regulārā turnīra izspēles pirmajām trim komandām bija vienāds punktu skaits – 36. Atbilstoši nolikumam vietu sadalījumu noteica uzvaru skaits, kā arī vairāk uzvarēto ”sauso” spēļu skaits ar rezultātu 3:0.”

Saskaitot visu, par regulārās sezonas uzvarētājiem tika kronēta komanda “Sars Auto”, kurā spēlēja: S. Brūveris, M. Keišs, K. Veikerts, K. Bērziņš, S. Samohvalovs, J. Kliesmets, A. Bukovskis, J. Treijs, J. Baumanis, J. Ontužāns. Otrajā vietā komanda “Apse”, trešajā – “SK FONO”. Pērnā gada uzvarētāji – Vecpiebalgas komanda – pirmajā trijniekā neiekļuva, paliekot tūlīt aiz godalgotajām vietām.

Pēc regulārā čempionāta notika kausu izcīņa. Regulārās sezonas uzvarētājs automātiski iekļuva lielajā četru finālā, pārējām nācās izspēlēt izslēgšanas turnīru, lai noskaidrotu vēl trīs komandas, kas iekļūst finālā.

“Sezona beidzās ar lielo finālu, kurā atkal bija labi redzams komandu spēku līdzsvars, jo trīs no četrām spēlēm noslēdzās ar 3:2. Bija prieks vērot spēles, laukumā valdīja īsts spēles azarts, patiesas emocijas. No šādām spēlēm ieguvēji visi, gan skatītāji, gan spēlētāji,” atzīst J. Mičulis.

Kausa izcīņā arī šogad uzvarēja “SK FONO”, finālā ar 3:2 pārspējot “Līgatni”, kas regulārajā čempionātā bija tikai 5.vietā. Trešās vietas kauss komandai “Sars Auto”, kas ar 3:2 uzvarēja “Apsi.”

Piecas komandas, kas neiekļuva finālā, izspēlēja savu turnīru, tajā uzvarēja komanda “Straupe.”