Ziņas

Uzņēmējdarbība

“Virši-A” Cēsu novadā atklās 55.degvielas uzpildes staciju

Pašmāju degvielas tirgotājs “VIRŠI-A” šodien atklās savu 55. degvielas uzpildes staciju. Tā atrodas Cēsīs – DUS Cēsis Saulrīti.

Kā informē Lai ne Ozoliņa, stacija klientiem ir atvērta jau kopš maija, bet oficiāli tās atvēršanas svētki tiks svinēti šonedēļ – Cēsu pilsētas svētku nedēļas ietvaros.

Jaunā DUS radījusi sešas darbvietas Cēsu novada iedzīvotājiem.

Jaunā “Virši-A” pilna servisa stacija “Saulrīti” atrodas Cēsu novada Vaives pagastā.  Tā ir trešā uzņēmuma DUS Cēsīs. Arī šajā DUS izveidots jauns veikals, uzstādīti jaunās paaudzes degvielas sūkņi, labiekārtota apkārtējā teritorija, kā arī izveidota āra atpūtas zona ar galdiņiem un krēsliem.

Paredzēts, ka šodien DUS “Saulrīti” atklāšanā ar uzrunu piedalīsies Cēsu pašvaldības pārstāvis, uzņēmuma “Virši-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš, kā arī uzņēmuma izpilddirektors Jānis Priedītis. No plkst.15 DUS gaidāmas arī dažādas aktivitātes un pārsteigumi. Pasākumu vadīs televīzijas moderators Ģirts Timrots.

Šogad “Virši-A” svin 20 gadu jubileju darbībai Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Pašlaik “Virši-A” tīklā ir 55 DUS, no kurām 51 ir pilna servisa. Tīklā strādā vairāk nekā 360 darbinieki visos Latvijas reģionos.

AS “Virši-A” reģistrēta 1995.gadā, tās pamatkapitāls ir 910 560 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. 2013.gadā “Virši-A” apgrozīja 97 908 176 eiro un nopelnīja 808 612 eiro.