Ziņas

Sabiedrība

“Virši-A” atver velosipēdu nomas punktus piecās DUS

Sākoties pavasara sezonai, degvielas tirgotājs “Virši-A” saviem klientiem atsāk piedāvāt velosipēdu nomas pakalpojumus degvielas uzpildes stacijās (DUS) – Aizkrauklē, Smiltenē, Madonā, Cēsīs un Kandavā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Katrā velosipēdu nomas punktā interesentiem būs iespēja iznomāt četrus kalnu (“mountain bike”) velosipēdus sievietēm un vīriešiem. Tāpat nomā tiks piedāvāti arī bērnu sēdeklīši.

Kā norāda “Virši-A” mārketinga vadītāja Eva Miķelsone, lai paplašinātu aktīvās atpūtas iespējas, “Virši-A” turpina ilgtermiņa sadarbību ar vietējiem Tūrisma informācijas centriem, nodrošinot velonomu, kā arī piedāvājot informāciju par apkārtnē esošajiem velomaršrutiem. Analizējot iepriekšējo gadu rezultātus, viņa atzīst, ka interese par pakalpojumu ar katru gadu pieaug. Velonomu izmanto gan vietējie pilsētas iedzīvotāji, gan viesi, kuri, apceļojot Latviju ar automašīnu, savā ceļojuma maršrutā atpūtu dažādo, izzinot vietējās tūrisma takas un objektus ar velosipēdiem.

Velosipēda noma “Virši-A” degvielas uzpildes stacijās uz vienu stundu maksās divi eiro, savukārt uz 24 stundām – septiņi eiro.

Velosipēdu noma būs pieejama Aizkraukles DUS “Gaismas” (Gaismas iela 1), DUS “Smiltene” (Stacijas iela 2), DUS “Madona” (Rūpniecības iela 49a), DUS “Cēsis” (Raiņa iela 32) un DUS “Kandava” (Abavas iela 4).

LETA