Ziņas

Sabiedrība

Vīrietis pakļūst zem krītoša koka

Aizvadītajā diennaktī, no 16.augusta plkst. 6.30 līdz 17.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem, – tā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa un pastāsta, ka vakar plkst. 10.28 VUGD saņēma izsaukumu uz Parka ielu Staicelē, kur viena hektāra platībā dega sausā zāle. Plkst. 11.14 ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt plkst. 19.32 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Limbažu novada Katvaru pagastu, kur, veicot zāģēšanas darbus, apmēram 29 gadus vecam vīrietim virsū bija uzgāzies koks. Aģentūrai Leta sniegta informācija, ka vīrietis zāģējis dārzā koku, kā rezultātā koks ar visām saknēm gāzies un tā zars piespiedis vīrieti pie zemes. Ugunsdzēsēji glābēji cietušo vīrieti atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri cietušo ar galvas un krūškurvja traumām stabilā stāvoklī nogādāja slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 58 izsaukumus – 29 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.