Ziņas

Sabiedrība

Vīrietis Limbažos uzkāpj sakaru tornī un netiek lejā

 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa informē, ka vakar ugunsdzēsēju palīdzība Vidzemē bijusi nepieciešama Madonas novadā, Limbažos un Gulbenes novadā.

Plkst. 15.31 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Madonas novada Liezēres pagastu, kur koka guļbūves pirtij dega jumts 40m² lielā platībā. Plkst. 18.03 ugunsgrēks tika nodzēsts. Pie ugunsgrēka likvidēšanas strādāja Madonas un Cesvaines ugunsdzēsēji.

Plkst. 19.21 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Galgauskas pagastu, kur vienstāvu dzīvojamās ēkas dūmvadā dega sodrēji 3 m² lielā platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 20.02.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā cilvēkam Limbažos, kurš bija uzkāpis apmēram 75 metrus augstajā sakaru tornī, bet saviem spēkiem netika lejā. Ugunsdzēsēji glābēji ar autokāpņu groza palīdzību nokļuva līdz torņa pusei un tālāk pa torņa kāpnēm nokļuva līdz cilvēkam, kuram uzlika drošības siksnu un palīdzēja nokļūt līdz autokāpņu grozam. Cilvēks pēc nokļūšanas zemē tika nodots NMPD mediķiem.