Ziņas

Sabiedrība

“Vienotības” biroji slēgti

Cēsnieki pamanījuši, ka jau kādu laiku slēgts partijas “Vienotība” birojs Rīgas ielā. “Druva” sazinājās ar partijas Cēsu novada nodaļas vadītāju Māri Baltiņu, kurš pastāstīja, ka šāds lēmums pieņemts partijas vadībā, un slēgts ir ne tikai Cēsu, bet arī abi pārējie atvērtie reģi­onālie biroji Liepājā un Jelgavā.

“Laiki mainās, paradumi mainās, un cilvēki arvien vairāk informāciju atrod internetā. Tagad feisbukā ar vienu tiešraidi var sasniegt krietni lielāku auditoriju, nekā sarīkojot pasākumu birojā, ko apmeklē neliels interesentu pulks. Slēgšana daļēji saistīta arī ar to, ka partija vairs nesaņem valsts finansējumu, jo tas savulaik tika novirzīts šiem atvērtajiem birojiem. Taču galvenais, ka digitālais laikmets nomaina šādus birojus, resursu efektivizēšanas dēļ tika pieņemts lēmums birojus slēgt.

Taču vieta tukša nepaliek, esam atbrīvojuši vietu uzņēmējdarbībai, jo šajās telpās turpmāk darbosies “Draugiem Group” Cēsu birojs. Var teikt, atbrīvojām vietu ekonomiskam izrāvienam Cēsīs,” teica M. Baltiņš.