Ziņas

Sports

Vieni bez zaudējumiem, citi – bez uzvarām

Par katru bumbu. Jau otro gadu savas prasmes futbolā pārbauda arī florbola komanda “Lekrings”, kas pēdējā spēļu kārtā spēlēja neizšķirti 2:2 ar Valmieras simbolisko izlasi.

Cēsu atklātajā futbola čempionātā komandas aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu, dažas tikai trīs, cita – jau sešas, tomēr vairumam ailītē ierakstītas četras spēles.

Šobrīd bez zaudējumiem spēlē četras komandas – “Sanart”, pašreizējie čempioni “SK Spēks”, “Rauna” un “IMPAR/ Limbaži”. Komandas “Sanart” un “SK Spēks” aizvadījušas pa četrām spēlēm, Raunas un Limbažu futbolisti – pa trim.

Pēdējā spēļu kārtā “SK Spēks” ar 11:1 sagrāva komandu “Auciems”, bet “Saart” viegli tika galā ar “FC Lapegle” 6:1. “Rauna” ar 11:2 pārspēja “Valmiermuiža un Jāņi”, bet “IMPAR/ Limbaži” ar 2:0 uzvarēja komandu “Eglītes mežs”.

Iespējams, vēl kādu brīdi šīs komandas izvairīsies no zaudējumiem, bet 18.jūnijā savā starpā tiksies “Sanart” un “SK Spēks”, kad būs jāpiedzīvo zaudējums, vai ailītē jāieraksta zaudēti punkti, ja spēle noslēgsies neizšķirti.

Turnīra tabulā līderos ir “Sanart” ar 12 punktiem un vārtu attiecību +30. Jāatzīmē, ka tikai pēdējā spēlē kādai no komandām izdevās pārspēt viņu vārtsargu, kurš pirmās trīs spēles nostāvēja “sausā”. Komandas panākumu veidotājs neapšaubāmi ir virslīgas spēļu gaisotni izbaudījušais Niks Savaļnieks, kurš guvis 16 vārtus, un ir rezultatīvākais spēlētājs.

12 punkti arī komandai “SK Spēks”, bet pagaidām trešajā vietā ar 10 punktiem ir “Lekrings”, tiesa, viņi aizvadījuši visvairāk spēļu – sešas – , un komandas bilance: trīs uzvaras, divi zaudējumi, viens neizšķirts, kas fiksēts pēdējā kārtā, spēlē pret Valmieras simbolisko izlasi. Vispirms valmierieši pirmajā puslaikā panāca 2:0, otrajā divus vārtus guva “Lekrings” spēlētājs Kārlis Bulmeistars, un spēle noslēdzās 2:2.

Pa 9 punktiem ir komandām “Rauna”, “IMPAR/ Limbaži” un “Vaivīte”, bet pēdējie šos sakrājuši četrās spēlēs, trijās uzvarot, vienu spēlējot neizšķirti. Tālāk seko Valmieras simboliskā izlase ar 7 punktiem, “FBK Valmiera” ar 6, “FK Sigulda” ar 6 un “FC Lapegle” ar 3 punktiem. Turnīra tabulas lejas galā četras komandas – “Eglītes mežs”, “Auciems”, “Valmiermuiža un Jāņi” un “Pērkons/ Einšteins”, kam pagaidām vēl nav izdevies tikt pie punktiem, piedzīvoti tikai zaudējumi.