Raksti

Viedokļi

Vakaros centrs pārvēršas ellē

Paskaitīsim, cik izklaides vietu ir Cēsu centrā.

1. “Pie Raunas vārtiem” – strādā līdz plkst. 23, ļoti solīda publika.

2. “Divas puses”- strādā līdz rītam, traucē nakts mieru iedzīvotājiem.

3. Spēļu zāle “Bumerangs” – teritorijā bieži stāv mašīnas ar skaļu mūziku, kas traucē naktsmieru iedzīvotājiem.

4. Kafejnīca “Aroma” – ļoti skaļa iestāde piektdienās, sestdienās. Diskotēkas laikā durvis stāv vaļā, mūzika visu nakti skan pāri normai. Strādā līdz rītam. Uz aizrādījumiem iestāde nereaģē.

5. “Vidzemnieks” – trakāk nevar būt!

6. Viesnīcas pagrabiņš – plkst. 20 kārtīgus jauniešus palūdz ārā. Uz tiem, kas dzer tēju un ēd picu, daudz nenopelnīsi. Tāpēc jādod vieta tiem, kas dzer alkoholu. Ko lai dara kārtīgi jaunieši?

7. Sāpīgākā vieta centrā – “krūmkrogi”, kurus palīdz veidot divi centra veikali – universālveikals un bijusī “Madara”, tagad “top!”. Ļoti viegla alkohola iegāde jauniešiem. Pārdevējas kontrole nebaida. Jaunieši nodzeras. Iesaku plkst. 18 veikalus slēgt ciet. Krodzinieki varētu padomāt par labu ideju. Tad ies dzert pie jums, ja pietiks naudas.

8. Bijušās “Uguntiņas” telpās top vēl viens krogs “Divas puses” – un atkal līdz rītam.

9. Vēl ļausim nākt jaunai spēļu zālei.

Vai pilsētas centrā par maz “bardaka”? Ko lai mēs, vairāk nekā 50 centra iedzīvotāji, darām? Lai kārtīgi un pelnīti izgulētos, esam spiesti naktis pavadīt dārza būdiņās. Daudzas Latvijas pilsētas atbrīvo centrus no spēļu zālēm, nakts krogiem, bet Cēsīs otrādi, vajag vēl un vēl. Centrā valda īsta anarhija, ko grib, to dara. Ja kādam domes pārstāvim patīk tādas iestādes, lai ierīko savas mājas pagalmā. Nobeigumā gribas piekrist teicienam, kad pesimists saka: “Jā, trakāk nevar būt!”, optimists: “Var gan!”

Cieņā, pārkaitinātie centra iedzīvotāji Rīgas, Raunas, Lenču, Pils ielā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *