Raksti

Viedokļi

Uz kurieni mūs ved Š-L-Š kompānija?

, nacionālās pretošanās kustības dalībnieks

Tikai Latvijas Valsts prezidente var glābt tautu no mūsu vārdu nelietīgi valkājošās TP. Vai tiešām viņa atļausies par Ministru prezidenta kandidātu nosaukt TP pārstāvi? Manuprāt, šis smagais uzdevums būtu jāuztic Dombrovska kungam, reizē nošaujot divus zaķus. Kā uzsvēra tagadējo valdības partiju līderi, JL sarunu vedēju uzstādītā programma esot pieņemama, bet nepatīkot Repšes kungs. Ļoti labi, lai iet Dombrovska valdībā, jo tur pie teikšanas nebūs JL līderis, savus vārdus apliecinot ar darbiem, nevis klausa partijas tēva Šķēles vēlējumam sadarboties ar “SC” rubikiešiem, lai ātrāk izkļūtu no ES un ietu Maskavas paspārnē. Dabīgi, ka bijušajiem KP sekretāriem Brigmanim, Lembergam, okupācijas varas pakalpiņam Šķēlem tas būtu pa prātam. Tautas domas (Dombura raidījuma “Kas notiek Latvijā” aptaujā to spilgti redzējām) TP neinteresē, toties JL to respektē un uzskata, ka valdība jāveido ne tikai raidījuma aptaujā, bet arī vēlēšanās uzvarējušajām (manuprāt, TP nelietīgi par Šķēles naudu) TP, ZZS, JL partijai. Tad mums nedraudētu arī krievu valoda un kultūra, pamattautas noniecināšana, bet būtu cerības uz korupcijas mazināšanos, jo tieši tas nepatīk valdošajai kliķei. Tādēļ ir bailes ņemt valdībā JL.

Šlesera LPP nav tiesīga ieiet valdībā, jo to jau parāda arī vēlēšanu rezultāti. Tieši Šlesers bija tas, kurš izjauca Repšes valdību pēc TP ieteikuma un ievilka to tur. Arī jurkāniešu pārpirkšana norāda uz kopējo valdošo vēlmi raudzīties austrumu virzienā. LC jau vienreiz izkrita vēlēšanās un tieši Godmanis bija tas Ministru prezidents, kurš nedeva līdzekļus čekas arhīvu atvešanai no Maskavas, kad Krievija to pieļāva. Manuprāt, baidījās tur ieraudzīt valdošo un varbūt pat savu vārdu. Un vislabāk LC kompānijā iederas Gorbunovs, kurš, kā apgalvoja čekas maisu vīrs Kreituss, no Maskavas par čekas priekšnieku aicināja Johansonu. Klusums arī Apiņa proklamāciju lietā. Nu viņi ir draugi TP.

Un “visvairāk” patīk tagadējās valdošās kliķes slepenais darījums ar prēmiju piešķiršanu ministriem un ieplānoto Saeimas deputātu pensiju paaugstināšanu, lai jau tauta dzīvo arī turpmāk badā – viņiem ne silts, ne auksts. Vai tas nav atklāts cinisms? Cenas visiem pakalpojumiem pēc vēlēšanām tiks paceltas. Vai arī “reņģēdāji” tādā gadījumā nav pelnījuši prēmijas par mūža darbu, lai kaut cik segtu izdevumu pieaugumu, ko, bez šaubām, valdošie nejūt.

Prezidentes kundze, vai arī jums neinteresē tautas izdzīvošana un valdošo cinisms, jo varēsiet mierīgi braukt dzīvot Kanādā? Uz kurieni mūs ved “pie siles” tikušie?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *