Raksti

Viedokļi

Situācija tiek kontrolēta

Redakcija saņēmusi vairākus zvanus no daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, kuros viņi sūdzas par nepietiekamo apkuri, par to, ka nav karstā ūdens un citām problēmām. Maija ielā 4 dzīvojošie stāstīja, ka, lai arī namu apsaimniekotājs SIA “CDzP” veicis plašus remontdarbus – mājai uzlikts jauns jumts, ielikta jauna siltumtrase, siltinātas sienas, tomēr bez problēmām neiztikt.

“Pēdējā stāva iedzīvotājiem no jumta sūcas ūdens, mājā ir dzīvokļi, kuriem nezināmu iemeslu dēļ nav siltā ūdens. Bez tam jau vairākas dienas esam zvanījuši, ka dažos dzīvokļos netiek padots siltums, kaut gan apkures sezona ir sākusies. Neskatoties uz šīm problēmām, visi iedzīvotāji maksā gan par karsto ūdeni, gan apkuri, bet reāli šo pakalpojumu nesaņem. Kurš segs zaudējumus par nesniegtajiem pakalpojumiem?” sašutusi jautāja Maija ielas 4. nama iedzīvotāja Iveta.

Par siltuma problēmām dzīvokļos sūdzējās arī Akmens ielas 5. nama iedzīvotāji. Kā pastāstīja SIA “CDzP” direktors Ģirts Beikmanis, problēmas ir apzinātas, darbs pie to novēršanas norit nepārtraukti. Uzņēmuma speciālisti, kuri atbild par apkures pieslēgšanu, strādā no rīta līdz vakaram, lai noregulētu siltuma padevi.

“Ja vasarā veikta radiatoru nomaiņa, nepieciešams ilgāks laiks, lai sistēmu atgaisotu, pieregulētu, bet vienlaicīgi visās mājās to izdarīt nav iespējams. Tāpēc dažviet ir aizkavēšanās, un mums jāatvainojas šiem iedzīvotājiem. Bet ne vienmēr vainojami esam mēs. Dažviet sakarā ar silto laiku, kas valdīja šīs nedēļas sākumā, mājās siltuma padeve tika samazināta, un cilvēki varbūt nodomāja, ka viņiem netiek padots siltums. Tāpēc vispirms ieteicams sazināties ar māju vecākajiem.

Runājot par konkrētajām adresēm, šīs problēmas ir zināmas un iespēju robežās atrisinātas. Akmens ielā 5 vienā kāpņu telpā dažos dzīvokļos bija problēmas ar siltuma padevi, ko šajās dienās centāmies atrisināt.

Pārbaudījām arī Maija ielu 4. Tur veikta sistēmas atgaisošana, siltumam vajadzētu būt visos dzīvokļos. Arī problēmas ar jumtu novērstas. Jā, dažos dzīvokļos nav siltā ūdens, bet ir aizdomas, ka vienā dzīvoklī nesaskaņojot ir demontēts dvieļu žāvētājs, kas arī radījis šo problēmu, jo ir pārtraukta siltā ūdens cirkulācija. Bet šajā dzīvoklī notiek remonts, iekšā tur netiekam un tā īpašnieku neesam satikuši. Ceram tuvākajā laikā tikt skaidrībā arī ar šo problēmu,” informēja Ģ. Beikmanis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *