Raksti

Viedokļi

Elles nakts Līgatnē

Zinot to, ka Līgatnes pilsētā veselu mūžību nav atrisinātas problēmas ar ielu apgaismojumu, ir tracinoši klausīties Latvenergo prātojumus, ka laiks atkal palielināt elektroenerģijas cenu.

Latvenergo darbinieki lieliski zina, ka pietiek uzpūst kaut cik lielākam vējam, lai Līgatnē vairākās ielās nodzistu ielu apgaismojums. Tas regulāri vērojams Spriņģu, Ķempju, Cēsu, arī citās ielās. Pie tam tas nenotiek vienkārši. Parasti ielu laternas pirms nodzišanas maina krāsu. Visa apkārtne paliek zila. Traucējums elektrotīklos atsaucas arī uz mājām, vismaz mūsu mājā televizors reaģē – ekrāns sāk šautroties. Ja tā notiktu vienreiz, bet tā ir regulāri, un man trūkst padoma, kur lai taujā pēc palīdzības. Nesen pa radio dzirdēju interviju ar Līgatnes domes priekšsēdētāju Aināru Šteinu un sapratu, ka pilsētas dome ar savu ietekmi nespēj atrast šīs problēmas risinājumu. Uzpūš vējiņš, un pilsēta atkal ir tumsā. Elles nakts Līgatnē – tā varētu raksturot rudens vakarus pilsētas centrā. Ej, un kaut vai ar pirkstu dur tumsā.

Kad elektrība pienāca pa vadiem, Latvenergo speciālisti aizbildinājās, ka vējš triec koku zarus vados. Tur arī rodoties problēmas. Gaidījām un sagaidījām, ka elektrība pienāk pa kabeli, bet problēmu tāpēc nekļuva mazāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *