Raksti

Viedokļi

Darvas karote konkurentiem

Pēc materiāla publicēšanas, redakcijā ieradās pārstāvji no firmas “Post Nevada”, kas tagad darbojas “Olimpijas” telpās, norādot, ka R. Ļizaņeca nav atspoguļojusi reālo situāciju. “Post Nevada” attīstības departamenta direktors Vitolds Jermakovs skaidroja, ka viņi esot tikai telpu nomnieki.

“2004.gada 30.aprīlī starp “Post Nevada” un “Safīrs – RAI”tika noslēgts līgumu par telpu nomu Rīgas ielā 49. Līgums noslēgts līdz 2008.gada 1.novembrim. Tā nosacījumus nevaram publiskot, bet īres maksa ir pietiekami augsta. Redzot, ka telpām nepieciešams remonts, piedāvājām R. Ļizaņecai samazināt īres maksu, lai varētu to investēt spēļu zālē. Diemžēl saņēmām atteikumu, tāpēc arī nekas nav mainījies. Bez tam bārs un alkohola tirdzniecības licence šajā adresē līdz pat nesenam brīdim piederēja R. Ļizaņecai.

Saprotu, ka esam konkurenti viņas tagadējam biznesam, tomēr nav ētiski šādi nomelnot vietu, no kuras pašai nāk nauda. Latviešiem taču ir teiciens “Nespļauj akā, no kuras pašam jādzer,” teica V. Jermakovs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *