Raksti

Viedokļi

Cik nožēlojami!

Kādi nezinīši ir vairāki mūsu Cēsu deputāti, cik nožēlojami, ka atļāvuši tādu ārprātu. Ko dara juristi Cēsu domē? Un Lolitai Kokinai ar lielo izglītības darbinieces pieredzi nevajadzēja nevienam atļaut no zāles iet laukā (tas tā, pa jokam), kamēr nepieņem pareizu lēmumu. Skolu direktori – deputāti, vai viņi nezina, kā vecāki Cēsīs cīnās pret alkoholu un tabaku nepilngadīgajiem, zaudējot savu dārgo laiku. Laikam jau nenovērtē ilggadēju darbu.

Pirms neilga laika Cēsu domē spriedām, pie kura Cēsu pilsētas pamatskolas pakša likt brīdinošus uzrakstus, lai taču mūsu, Cēsu vecāku, bērni nesmēķē! Skolas telpas visu diennakti ir skolas telpas, vai kāds to tiešām nesaprot? Cēsu skolās, kur mācās vairāk nekā tūkstoš skolēnu vienuviet, atļaut tādu neprātu! Cēsu jauniešu dome reiz lūdza vecākus nākt palīgā, lai cīnītos pret alkoholu un tabaku nepilngadīgajiem. Pie šīs nostājas, Kristīne, arī paliksim, jo tev ir liela pieredze šajās lietās no mūsu kopējiem reidiem pa pilsētu.

Cik zinu, no plkst. 17 līdz 21 vakaros sporta hallē jauniešiem vēl ir basketbola treniņi.

Paldies Mārim Buholcam par draudzīgo rakstu! Ir pietiekami daudz citu alkohola un tabakas pārdošanas vietu, kur to iegādāties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *