Ziņas

Uzņēmējdarbība

Vidzemes Uzņēmēju dienu laikā Valmierā viesosies sadraudzības pilsētu pārstāvji

15.maijā un 16.maijā Valmierā norisināsies Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Apmeklēt izstādi un Valmieru būs ieradušies arī Valmieras sadraudzības pilsētu pārstāvji: Hoje-Tāstrupas (Dānija) pašvaldības domes priekšsēdētājs Mihaels Zīglers un domes priekšsēdētāja vietnieks Larss Priers, kā arī Pleskavas (Krievija) pašvaldības domes deputāts Valērijs Ļesņikovs ar kundzi. Vizītes laikā viesi piedalīsies Vidzemes Uzņēmēju dienu atklāšanā, kas notiks piektdie n, 15.maijā, plkst.11 laukumā pie Valmieras Kultūras centra, kā arī iepazīsies ar Vidzemes uzņēmēju piedāvājumu. Pēc tam sadraudzības pilsētu pārstāvji apmeklēs Vidzemes Olimpisko centru, SIA “Valmieras namsaimnieks”, Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultāti, Valmieras tehnikumu, kā arī uzzinās par paveikto un plānoto Valmieras pilsētas attīstībā.

Savukārt sestdien, 16.maijā, sadraudzības pilsētu pārstāvji dosies ekskursijā pa Valmieras vecpilsētu, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parku, izbaudīs braucienu ar Gaujas tramvaju un viesosies “Valmiermuižas alus” darītavā.

Valmiera un Hoje-Tāstrupa ir sadraudzības pilsētas kopš 1995.gada, bet ar Pleskavu sadraudzība norit kopš 2001.gada.

Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015” norisināsies jau 18.reizi. Šogad izstādē savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieku no visas Latvijas.

LETA