Ziņas

Redzeslokā

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums aicina ziedot audzēkņiem velosipēdus veselīgākai nokļūšanai skolā

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums uzsāk kampaņu “ĀTRĀKAI NOKĻŪŠANAI LĪDZ ZINĀŠANĀM 6 KM”, aicinot atsaucīgus cilvēkus ziedot tehnikumam lietotus vai sev nevajadzīgus velosipēdus audzēkņu veselīgākai nokļūšanai uz mācībām no Priekuļiem uz Cēsīm.

Kā stāsta tehnikuma direktors Artūrs Sņegovičs, šajā gadā mācību process tehnikumā norit divās ēkās – Priekuļos un Cēsīs. “Daļai audzēkņu no rīta jāmēro ceļš uz Cēsīm un pēcpusdienā atpakaļ. Šobrīd audzēkņi izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus. Taču, domājot gan par izmaksām, gan veselīgām transporta alternatīvām un veselīga dzīvesveida popularizēšanu jauniešu vidū, esam uzsākuši šo kampaņu, kur aicinām ziedot velosipēdus, kas pašiem nav vajadzīgi vai kuriem līdz šim nav rasts pielietojums. Velosipēdi var būt gan lietojamā, gan pielabojamā stāvoklī. Kampaņā ceram savākt ap 30 braucamrīku.”

Iedzīvotāji, uzņēmēji un citi interesenti, kuri ir gatavi iesaistīties un ziedot savu braucamrīku, aicināti laikā no 6.-22.septembrim sazināties ar skolu, rakstot ziņu sociālajos tīklos (Facebook/VTDT.lv vai Instagram/vtdt.lv) e-pastā sarapova.liene@pt.edu.lv vai zvanot uz telefona numuru 22307826.