Ziņas

Sabiedrība

Vidzemes reģionā ugunsdzēsēji glābēji brīvdienās dzēsa četrus ugunsgrēkus

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 4.janvāra plkst. 6.30 līdz 7.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 15.17 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur ar atklātu liesmu dega dzīvojamā māja. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ēka deg pilnā platībā un pirms VUGD ierašanās saviem spēkiem no ēkas bija evakuējies cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba kaķi. Plkst. 21.10 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tajā ēka dega 100m² platībā.

Piektdien plkst. 9.16 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Aronas pagastu, kur dega garāža un kvadricikls 51,5 m² platībā. Plkst. 11.31 ugunsgrēks tika likvidēts.

Brīvdienās Vidzemē trīs māju dūmvados dega sodrēji. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Madonas novada Bērzaunes pagastu, Alojas novada Brīvzemnieku pagastu un Valmieru.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē devās arī uz izsaukumiem, kur Limbažu novada Skultes pagastā un Rūjienā dega vieglās automašīnas.