Ziņas

Sabiedrība

Vidzemes reģiona ugunsdzēsēji glābēji aizvadītajā diennaktī devušies uz septiņiem izsaukumiem

Aizvadītajā diennaktī, no 7.augusta plkst. 6.30 līdz 8.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma septiņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 11.38 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā, kur dega elektrības kabelis 70 metru garumā un sausā zāle 5m² platībā. Plkst. 13.15 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 14.49 saņemts izsaukums uz Krasta ielu Rūjienā, kur dega sausā zāle 150m² platībā. Plkst. 15.03 ugunsgrēks likvidēts. Plkst. 17.37 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Strenču novada Plāņu pagastu, kur dega labības rugāji 10 000m² platībā. Plkst. 18.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 22.38 saņemts izsaukums uz Tērbatas ielu Valmierā, kur ar atklātu liesmu dega pirts ēka 26m² platībā. Nedaudz pēc pusnakts ugunsgrēks tika nodzēsts.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Gulbenes novadā, kur bija nepieciešams atbrīvot cilvēka kāju, kas iesprūdusi starp betonu un transportieri. Tāpat VUGD devās uz izsaukumu Madonas novadā, kur bija avarējušas divas automašīnas un bija nepieciešams atvienot automašīnu akumulatoru klemmes.

Aizvadītajā diennaktī VUGD visā Latvijā saņēma 55 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu un 21 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.