Ziņas

Kriminālziņas

Vidzemes policijas ziņas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē:

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 88 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (nav reģistrēta informācija par zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti trīs mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 8 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 23 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši pieci ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietuši cilvēki.

Nav reģistrēti gadījumi, kad autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmis 21 vadītājs. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem noformēti 90 protokoli.

3.jūnijā, ap pulksten astoņiem no rīta Apes novadā, Gaujienas pagastā, Gaujienā 2008.gadā dzimušu zēnu sakodis kaimiņu suns. Zēnam sniegta medicīniskā palīdzība, policijā sākta pārbaude. Ap pulksten 12 Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgā pie estrādes pagaidām nenoskaidrota īpašnieka suns sakodis 1998.gadā dzimušu jaunieti, kurai sniegta medicīniskā palīdzība. Policija pārbauda notikušā apstākļus.

4.jūnijā, ap pulksten trijiem naktī Cēsīs, J.Poruka ielā, kādam veikalam pagaidām nenoskaidrota persona izsita loga stiklu un no palodzes nozaga piecus kēksus. Policija noskaidro notikušā apstākļus un iesaistīto personu.

3.jūnijā, īsi pirms astoņiem vakarā policijā saņemta informācija, ka Cēsīs, Valmieras ielā, pie veikala “Maxima” atrodas iereibis jaunietis. 1998.gadā dzimušajam jaunietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un tika nogādāts dzīvesvietā.