Ziņas

Uzņēmējdarbība

Vidzemes plānošanas reģions rīkos semināru par atbalsta instrumentiem un iespējām uzņēmējdarbības attīstībai

Šodien Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) Vidzemes uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar koprades māju “SKOLA6” organizēs informatīvu bezmaksas semināru esošajiem un topošajiem uzņēmējiem un pašvaldību speciālistiem ar mērķi informēt par aktuālajiem atbalsta instrumentiem un programmām uzņēmējdarbības veicināšanai.

Kā aģentūru LETA informēja VPR sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Rubulis, semināra laikā būs iespēja uzzināt arī par Eiropas Savienības fondu finansējumu uzņēmējdarbībai 2014.-2020.gadā, tostarp pārrobežu sadarbības programmu sniegtajām iespējām. Seminārā piedalīties ir aicināti pašvaldību speciālisti, jaunie un pieredzējušie uzņēmēji, kā arī citi interesenti, kas plāno sākt vai vēlas attīstīt uzņēmējdarbību.

Seminārs būs iespēja no pieredzējušiem speciālistiem uzzināt jaunākās aktualitātes uzņēmējdarbības atbalsta jomā. Pašvaldību speciālistiem un jau pieredzējušiem uzņēmējiem šī ir iespēja papildināt un atsvaidzināt savas zināšanas par biznesa atbalsta mehānismiem, savukārt jaunajiem uzņēmējiem seminārs sniegs vērtīgu ieskatu, kādi ir papildu instrumenti sava biznesa pirmo soļu stiprināšanai.

Plānotā semināra laikā būs ne tikai iespēja uzzināt par aktuālajām atbalsta iespējām, bet arī saņemt finanšu institūcijas “Altum” konsultācijas par pieejamajām programmām un biznesa plānu sagatavošanu. Uz “Altum” konsultācijām VPR aicina pieteikties atsevišķi, rakstot e-pastu uz adresi “uznemejdarbiba@vidzeme.lv”.

Seminārs notiks koprades mājā “SKOLA6”, Lielās Skolas ielā 6.