Ziņas

Izklaide

Vidzemes koncertzālē turpina veidot pasākumu programmu ģimenēm ar bērniem

Lai bagātinātu jaunās paaudzes kultūras uztveri, Vidzemes koncertzāle “Cēsis” pirmās sezonas otrajā pusē turpinās piedāvāt ģimenēm ar bērniem īpaši draudzīgu pasākumu programmu.

Kā aģentūru LETA informēja Vidzemes koncertzāles sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Ozoliņa, šajā pusgadā bērni, jaunieši un ģimenes ar bērniem koncertzālē varēs apmeklēt Latvijas Nacionālās operas baleta iestudējumu “Baleta pasaulē”, kas būs interesants ikvienam, kuru saista baleta māksla.

Koncertzālē notiks Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncerts bērniem “Lenesons ierauga skaņu”, kurā zinātkārais puisis Lenesons kopā ar orķestri un diriģentu Andri Vecumnieku atskaņos populāru klasisko mūziku no animācijas filmām. Koncertzālē viesosies Leļļu teātris ar izrādēm “Makss un Morics” un “Brālītis un Karlsons”, turpināsies arī pirmajā pusgadā aizsāktā tradīcija ar koncertu ciklu bērniem “Mūzikas ābece no A līdz Ž”. Arī šogad kopā ar atraktīvo un bērniem draudzīgo programmas autoru Andri Sējānu uz skatuves kāps Vidzemes kamerorķestris un Latvijā pazīstami mūziķi.

Aprīlī koncertzālē viesosies “Kartupeļu opera” – unikāla, krāsaina un daudzveidīga opera ģimenēm ar skolas vecuma bērniem. Savukārt mūzikas skolu audzēkņiem būs interesanti apmeklēt sērijas “Latvijas cerība” koncertus, kuros uzstāsies latviešu jaunie mūziķi, kā, piemēram, pianiste Aurēlija Šimkus.

LETA