Ziņas

Izklaide

Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notiks grupas “Big Al&The Jokers” koncerts

Šonedēļ, 15.janvārī, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notiks grupas “Big Al&The Jokers” koncerts, aģentūru LETA informēja projekta vadītājs Rafails Balkins.

Ar koncertu Cēsīs grupa tradicionāli sāk savu jauno sezonu. Šis datums un vieta nav izvēlēti nejauši, bet gan tāpēc, ka grupas saksofonists un Cēsīs pazīstamais muzikants un pasniedzējs Zintis Žvarts šajā dienā svin savu dzimšanas dienu. Šajā pirmajā šī gada publiskajā koncertā grupa prezentēs savu jauno programmu, ar kuru pēc tam gada laikā apbraukās visu Latviju.

2015.gads ir otrais gads, kad grupa uzstājas ar nosaukumu “Big Al&The Jokers”. Pirms tam vairāk nekā 10 gadus kolektīvu vienoja nosaukums “Keksi”, bet 2013.gadā nelielu izmaiņu rezultātā, kad kolektīvam pievienojās kontrabasists Pēteris Liepiņš, mūziķi nolēma izmainīt grupas nosaukumu uz “Big Al&The Jokers”.

“Big Al&The Jokers” apvienojušies deviņi mūziķi, tā ir viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko “swing”, “rhythm'n'blues”, “rock'n'roll” skaņdarbu interpretācijas. Koncertā pie klavierēm būs grupas mākslinieciskais vadītājs Romāns Vendiņš, bungas spēlēs Raitis Aukšmuksts, ģitāru – Juris Skrajāns, kontrabasu – Pēteris Liepiņš, saksofonu – Eduards Raubiško un Zintis Žvarts, trompeti – Sandris Skeranskis, savukārt trombonu – Uldis Ziediņš. Pie mikrofona – Aļģirds Šuminsks jeb Big Al.

LETA