Ziņas

Sabiedrība

Vidzemes eko laukumi ziemas periodā strādā piecas līdz sešas dienas nedēļā

SIA “ZAAO” eko laukumi no 1.decembra līdz 31.martam strādās piecas līdz sešas dienas nedēļā, aģentūru LETA informēja “ZAAO” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane.

Ziemas periodā tiek pārtraukta divu eko laukumu Cēsīs un Valmierā darbība svētdienās. ZAAO darbības teritorijā pieejami 19 eko laukumi, to adreses un darba laiki publicēti uzņēmuma mājaslapā, kā arī noskaidrojami, zvanot uz biroju pa tālruni 64281250.

Eko laukumos bez maksas no privātpersonām tiek pieņemti tie atkritumu veidi, ko iespējams nodot otrreizējai pārstrādei – papīrs un kartons, dzērienu kartona iepakojums (tetrapakas un elopakas), polietilēna plēve, PET dzērienu pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas pudeļu iepakojums, pudeļu un burku stikls, logu stikls, sadzīves metāla priekšmeti, neizjauktas, nolietotas sadzīves elektriskās un elektroniskās iekārtas, kā arī sadzīvē radušies bīstamie atkritumi. Par samaksu privātpersonas vairākos laukumos var nodot dažāda veida nestandarta atkritumus – lielgabarīta atkritumus, tīrus un jauktus celtniecības atkritumus, zaļos, kompostējamos atkritumus.

Eko laukumi Apē, Balvos, Limbažos, Saulkrastos, Smiltenē, Valkā nodrošina arī reģionālā biroja funkcijas, piedāvājot klientiem jaunu atkritumu apsaimniekošanas līgumu noslēgšanu, izmaiņu veikšanu atkritumu izvešanas grafikos, dažādu veidu maisu pieteikšanu un iegādi, konsultācijas. “ZAAO” biroji darbojas Valmierā un Cēsīs. Konsultācijas pieejamas pa tālruni 64281250 vai rakstot e-pastu uz adresi “zaao@zaao.lv”.

LETA