Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē VUGD devies uz pieciem izsaukumiem

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka vakar plkst. 10.34 tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Launkalnes pagastu, kur uz autoceļa Rīga – Igaunijas robeža bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu un darbi tika pabeigti plkst. 11.43.

Savukārt plkst. 16.10 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Amatas novada Skujenes pagastu, kur dega divstāvu dzīvojamās mājas istaba un jumta konstrukcijas 62m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās pieci cilvēki. Plkst. 19.25 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 22.29 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Lāčplēša ielu Rūjienā, kur akā, vairāk nekā 9 grodu dziļumā, bija iekritis kaķis. Dzīvnieks tika izglābts un nodots saimnieces rokās.

Plkst. 22.56 tika saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Valmierā, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija jūtama dūmu smaka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka otrā stāva dzīvoklī zem kamīna dega starpstāvu pārsegums 1m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 00.04.