Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē vīriešiem veiks bezmaksas prostatas veselības pārbaudes

12.februārī Ērgļos, 13.februārī Zaubē un Nītaurē, kā arī 20.februārī Staicelē Latvijas Urologu asociācijas speciālisti turpinās aizvadītajā gadā sāktās reģionālās izbraukuma konsultācijas, aģentūru LETA informēja “Ogilvy PR Latvia” pārstāve Kristīne Bambe.

Vizīšu laikā vīriešiem būs iespēja bez maksas saņemt urologu konsultācijas, kā arī veikt prostatas veselībai nozīmīgus izmeklējumus.

Visos speciālistu izbraukumos Vidzemē būs iespējams veikt arī bezmaksas vēdera dobuma sonogrāfiju, ja pēc ārsta ieskatiem tā būs nepieciešama.

Ērgļos urologs viesosies Dr.Ainas Braķes ģimenes ārsta praksē, Zaubē un Nītaurē vizītes notiks sadarbībā ar Dr.Olitas Elmeres ģimenes ārsta praksi. Savukārt Staicelē konsultācijas tiks piedāvātas Dr.Maijas Rācenes praksē. Pacienti tiek lūgti vizīti iepriekš pieteikt pie kāda no ģimenes ārstiem.

Pacientus Vidzemē konsultēs urologi Dainis Vorps un Mareks Vējiņš.

Reģionālās vizītes turpināsies arī nākamgad, tādēļ ikviens, kurš vēlas saņemt speciālista konsultāciju, var vērsties pie sava ģimenes ārsta, kurš sazināsies ar Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju un iespēju robežās nodrošinās urologa vizīti arī citās Latvijas pilsētās.

Speciālistu izbraukumi iespējami, pateicoties MFD Veselības grupas atbalstam, kas nodrošina transportu un medicīniskās izmeklēšanas, kā arī SIA “Arbor Medical Korporācija”, kas šo iespēju Latvijas reģionu vīriešiem saņemt bezmaksas diagnostiku atbalsta, nodrošinot portatīvo sonogrāfijas aparātu.

Speciālistu izbraukumi tiek organizēti ciešā sadarbībā ar Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju, MFD veselības grupu un SIA “Arbor Medical Korporācija”.

LETA