Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem trīs izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.maija plkst. 6.30 līdz 20.maijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Šorīt plkst. 5.10 tika saņemts izsaukums uz Kocēnu novada Kocēnu pagastu, kur, pēc sākotnējās informācijas, uz autoceļa dega smagā automašīna un arī tās kravas nodalījumā esošās granulas. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg kravas automašīna un piekabe pilnā platībā (45m²). Plkst. 6.52 ugunsgrēks tika lokalizēts un šobrīd vēl dzēšanas darbi turpinās.

Vakar plkst. 8.25 tika saņemts izsaukums uz Daugavas ielu Smiltenē, kur no četrstāvu ēkas jumta redzamas liesmas. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dega četrstāvu ēkas jumts 6m² platībā un siena 7m² platībā. No ēkas trešā stāva saviem spēkiem evakuējās 14 cilvēki. Plkst. 10.12 ugunsgrēks tika pilnībā likvidēts. Notikuma vietā strādāja 5 Smiltenes un Strenču ugunsdzēsēji glābēji , kā arī 2 autocisternas.