Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem trīs izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī laika posmā no šī gada 12.augusta plkst. 6.30 līdz 13.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, bet vēl viens bija maldinājums.

Vakar turpinājās dzēšanas darbi Smiltenes novada Raunas pagastā, kur, visticamāk, no zibens spēriena aizdedzies šķūnis un iekšā atrodas siena ruļļi. Notikuma vietā dega šķūnis 400m² platībā, kurā iekšā atrodas 400 siena ruļļi. Pēc vairāk nekā 30 stundu ilga darba, vakar plkst. 22. 04, ugunsgrēks tika nodzēsts.

Plkst. 00.28 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur dega dārza māja 25m² platībā. Plkst. 1.00 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Cēsu novada Drabešu pagastā, kur dega elektrokabelis 0,2m² platībā (ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās).

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 29 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.