Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem trīs izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25.februāra plkst. 6.30 līdz 26.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Madonas novada Bērzaunes pagastā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums – vieglā automašīna nobraukusi no ceļa un apgāzusies. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatoru. Cilvēki negadījumā nav cietuši.

Īsi pēc pusnakts ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ērgļu novada Ērgļu pagastu, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme un no vienas automašīnas notiek gāzes noplūde. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā no vienas vieglās automašīnas likvidēja gāzes noplūdi, kā arī veica ceļa braucamās daļas sakārtošanas darbus. Cilvēki notikumā nav cietuši. Plkst. 2.15 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 31 izsaukumus – desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.