Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem seši izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16.decembra plkst. 6.30 līdz 17.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet viens – bija maldinājums.

Vakar plkst. 06.53 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Alojas novada Staiceles pagastā, kur dega neapsaimniekota divstāvu koka māja pilnā 100m² platībā. Plkst. 11.07 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 14.34 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur dega kūpinātava 2m² platībā. Plkst. 14.53 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Vaives ielā Cēsīs, kur no gāzes plīts noplūda gāze. Ugunsdzēsēji glābēji, aizgriežot gāzes padeves ventili, noplūdi likvidēja. Notikuma vietā tika sagaidīts avārijas gāzes dienests.

Plkst. 17.58 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Aronas pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un veica ceļas braucamās daļas sakārtošanas darbus.