Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem seši izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī laika posmā no šī gada 28.jūlija plkst. 6.30 līdz 29.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – piecus uz glābšanas darbiem  un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Plkst. 10. 15 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumus uz Cēsu novadu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka automašīna ir iebraukusi grāvī un cilvēks no tās izkļuvis pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatoru. Plkst. 11.03 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Valmieras novada Jērcēnu pagastā, Cīrulīšu ielā Cēsīs, kā arī Palejas ielā Valmierā, kur pāri ceļa braucamai daļai bija pārkrituši koki. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un ceļa braucamās daļas atbrīvoja.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 77 izsaukumus – 28 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem trīs bija meža ugunsgrēki, 39 uz glābšanas darbiem, bet 17 izsaukumi bija maldinājumi.