Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem seši izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4.novembra plkst. 6.30 līdz 5.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi.

Vakar plkst. 11.28 tika saņemts izsaukums uz Robežu ielu Gulbenē, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 2.25m² platībā. Plkst. 12.13 ugunsgrēks tika likvidēts.  Ugunsdzēsēji glābēji vakar devās uz izsaukumu arī Burtnieku novada Rencēnu pagastā, kur dega elektrības balsts 0.5m² platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Limbažu novada Katvaru pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji nolūzušo koku sazāģēja un atbrīvoja ceļa braucamo daļu.

Vakar pēcpusdienā plkst. 15.36 tika saņemts izsaukums uz Semināra ielu Valkā, kur sabiedriskai ēkai vējš norāvis jumta lūku, kura palikusi uz jumta kores un var uzkrist cilvēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji lūku novietoja atpakaļ vietā un operatīvi novērsa apdraudējumu garāmgājējiem.