Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem seši izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 17.augusta plkst. 6.30 līdz 18.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums.

Vakar plkst. 10.16 tika saņemts izsaukums uz Pērnavas ielu Salacgrīvā, kur no divstāvu dzīvojamās mājas jumta kores nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka otrā stāva dzīvoklī uz plīts piededzis ēdiens 0,1m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies astoņi cilvēki. Plkst. 10.38 ugunsgrēks tika likvidēts. Mājoklī bija uzstādīts dūmu detektors.

Plkst. 15.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Naukšēnu novada Ķoņu pagastu, kur vienstāva noliktavas ēkā dega koka konstrukcijas un elektrības sadales skapis 20m² platībā. Notikuma vietā strādāja astoņi ugunsdzēsēji glābēji no Rūjienas, Mazsalacas un Valmieras, kā arī trīs Naukšēnu brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 17.24 ugunsgrēks tika likvidēts.