Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem septiņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11.augusta plkst. 6.30 līdz 12.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet divi bija maldinājumi.

Vakar plkst. 11.02 tika saņemts izsaukums uz Cesvaines novada Cesvaines pagastu, kur dega sausā zāle 250m² platībā. Plkst. 11.27 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 13.36 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Amatas novada Zaubes pagastu, kur dega traktora piekabē un blakus piekabei izkrituši desmit siena ruļļi 16m² platībā. Plkst. 16.18 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 17.13 tika saņemts izsaukums uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur dega labības rugāji 1,5 hektāru lielā platībā un 23 siena ruļļi. Plkst. 18.31 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Sila ielā Valmierā un Gulbenes novada Līgo pagastā, kur uz ceļa braucamām daļām bija uzkrituši koki. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un atbrīvoja ceļa braucamās daļas.