Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem septiņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 13. septembra plkst. 6.30 līdz 14. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma septiņus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Īsi pirms vienpadsmitiem dienā tika saņemts izsaukums uz Skolas ielu Gulbenē, kur parkā dega zemsedze 2,5 m² platībā. Pēc vienpadsmitiem degšana tika likvidēta.

Plkst. 15.12 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Ainažu pagastu, kur ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot imobilizācijas dēli, no meža iznesa cietušu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Plkst. 16.22 darbs notikumā noslēdzās.

Pēc pussešiem vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valmieras novada Kocēnu pagastu, kur atvienoja avarējušas automašīnas akumulatora klemmes un sešos vakarā darbu notikuma vietā noslēdza.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 44 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *