Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem pieci izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1.decembra plkst. 6.30 līdz 2.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 17.59 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Raiskuma pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas pagrabā dega granulas 0.5m² platībā, kā arī pie mājas spaiņi ar granulām 0,5m² platībā. Plkst. 18.50 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Alūksnē, kur ugunsdzēsēji glābēji no ceļa braucamās daļas novilka smago automašīnu, kas pēc ceļu satiksmes negadījuma aizšķērsoja ceļa braucamo daļu, kā arī Pārgaujas novada Raiskuma pagastā, kur uz autoceļa Auciems – Miglači – Ķiene bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja ceļa braucamo daļu.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 34 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem viens bija meža ugunsgrēks, 20 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.