Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem pieci izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28.septembra plkst. 6.30 līdz 29. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 18.13 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Pāles pagastu, kur dega traktors 4m² platībā. Plkst. 19.37 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 20.27 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Mārcienas pagastu, kur dega vieglā automašīna 6m2 platībā. Plkst. 21.22 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar Amatas novada Nītaures pagastā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja cilvēkam, kurš bija apmaldījies purvā. Ugunsdzēsēji glābēji sazinājās ar cilvēku pa mobilo telefonu un izdzirdot VUGD autocisternas skaņas signālu, cilvēks saviem spēkiem iznāca no meža.

Lai došanās un atrašanās mežā nebeigtos ar apmaldīšanos, pamatīgu izbīli vai pat veselības un dzīvības apdraudējumu, VUGD aicina iedzīvotājus rūpēties par savu drošību pirms došanās mežā! Ja saprotat, ka pašu spēkiem nespēsiet izkļūt no meža, negaidiet tumsas iestāšanos, zvaniet glābējiem pa tālruni 112 un nosauciet pēc iespējas konkrētākus orientierus!