Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem pieci izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 7. jūnija plkst. 6.30 līdz 8. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma piecus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

Pusdienlaikā Limbažu novada Liepupes pagastā ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca degvielu, kas uz ceļa braucamās daļas bija noplūdusi no kravas automašīnas.

Plkst. 13.43 VUGD saņēma izsaukumu uz Smiltenes novada Grundzāles pagastu, kur bija notikusi kravas un mikroautobusa sadursme. Viens cilvēks no automašīnas bija izkļuvis pirms VUGD ierašanās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta viens cilvēks, kuru ugunsdzēsēji glābēji nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Tika sakārtota ceļa braucamā daļa, atvienotas automašīnu akumulatoru klemmes un plkst. 15.57 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Pēcpusdienā Saules ielā Madonā dega divstāvu tirdzniecības ēkas jumts 2 m² platībā.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 56 izsaukumus – 36 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā četrus uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.