Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem deviņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī laika posmā no šī gada 27.maija plkst. 6.30 līdz 28.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums.

Vakar plkst. 12.27 tika saņemts izsaukums uz Cēsu novada Vaives pagastu, kur dega atkritumi 10m² platībā. Plkst. 13.14 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Plkst. 19.30 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Stacijas ielu Valmierā, kur deva divas plastmasas tualetes 4m² platībā. Plkst. 19.46 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 19.39 tika saņemts izsaukums uz Stacijas laukumu Valmierā, kur konteinerā dega atkritumi 1,5m² platībā. Plkst. 19.51 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Līgatnes, Limbažu un Gulbenes novadā, kur bija notikuši ceļu satiksmes negadījumi. Visos notikumos ugunsdzēsēji glābēji atvienoja avarējušo automašīnu akumulatorus un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji arī saņēma izsaukumu uz Priekuļu novada Priekuļu pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu sakārtoja.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 42 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.