Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem četri izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16.septembra plkst. 6.30 līdz 17. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – visus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 20.33 tika saņemts izsaukums uz Vecpiebalgas novada Taurenes pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums un automašīnā iespiesti divi cilvēki. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja divus cilvēkus, kurus nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Tika sakārtota ceļa braucamā daļa. Plkst. 00.54 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Šorīt ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Alūksnes novada Alsviķu pagastā, kur uz autoceļa Alūksne – Ape pār ceļa braucamo daļu bija pārkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

Vakar Amatas novada Nītaures pagastā ugunsdzēsēji glābēji no 2,5 metrus dziļas bedres izcēla divas stirnas, kuras tur bija iekritušas un saviem spēkiem netika laukā. Meža dzīvnieki pēc izcelšanas tika palaisti brīvībā.