Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem četri izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24.augusta plkst. 6.30 līdz 25.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 17.55 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Annas pagastu, kur vienstāva neapsaimniekotas ēkas pagrabā dega sadzīves mantas 10m² platībā. Plkst. 19.33 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 17.32 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Bērzaunes pagastu, kur uz autoceļa bija avarējusi smagā automašīna, kurā atradās 15 liellopi, kuri nevarēja izkļūt ārā. Ugunsdzēsēji glābēji no avarējušas automašīnas atbrīvoja dzīvniekus, kā arī novērsa degvielas noplūdi. Notikuma vietā strādāja arī Valsts vides dienesta darbinieki. Plkst. 19.09 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Šonakt pēc plkst. 2.00 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Mālupes pagastu, kur mežā apmaldījušies divi cilvēki. Sazinoties pa tālruni, kā arī ieslēdzot autocisternas skaņas un gaismas signālus, cilvēkiem tika norādīts pareizais virziens, lai no meža iznāktu. Plkst. 3.20 abi cilvēki no meža iznāca.