Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem četri izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 9. augusta plkst. 6.30 līdz 10. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Vakar rīta pusē tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Sarkaņu pagastu, kur dega elektrolīnijas balsts 0,5m2 platībā, savukārt plkst. 11.22 VUGD palīdzība bija nepieciešama Limbažu novada Vidrižu pagastā, kur pie ēkas ārsienas dega elektrības sadales skapis 0,1m2 platībā.

Plkst. 15.42 VUGD saņēma izsaukumu uz Madonas novada Vestienas pagastu, kur dega vienstāva angāra jumts, kā arī tajā sakrautie ~40 siena ruļļi 400m2 platībā. Notikumā tika piesaistīta papildus lauksaimniecības tehnika siena masas pārvietošanai. Plkst. 23.56 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar īsi pirms pulksten septiņiem vakarā ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Ramatas pagastu, kur cilvēkam purvā bija radušās veselības problēmas. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēku atrada un apmēram divus kilometrus nesa ārā no purva. Pēc tam izglābtais nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 21.05 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī  VUGD kopumā saņēma 65 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, 32 uz glābšanas darbiem, bet 13 izsaukumi bija maldinājumi.